Concrete Wall #46963553 - Fototapety Plamy - Fototapeta

Fototapety Plamy - Concrete Wall #46963553

Ładowanie fotografii...
+
-
© Krakenimages.com
Wprowadź wymiar
Podkład
Laminat
Kadr
-
Kadr
Efekty

Cena przed rabatem: 0zł
Rabat: 0zł
Cena: 0zł
Ilość

Wizualizacje produktu

Informacje szczegółowe

Zastosowanie

Jeśli Twoje wnętrze potrzebuje szybkiej odmiany to świetnie  trafiłeś. Z nami zrealizujesz dowolny pomysł na swojej ścianie i stworzysz niepowtarzalny klimat. Nasze fototapety nadają się do klejenia na różne powierzchnie: jako fototapety na ścianę, naklejki na drzwi, na meble.  Można je wykorzystać w każdym pomieszczeniu tj. kuchnia, łazienka, salon, sypialnia, pokój dziecka czy miejsce pracy. Nasze wydruki nie wymagają żadnych specjalnych rodzajów kleju - wystarczy zwykły klej do tapet. Klejenie wydruków większych niż szerokość papieru (składających się z większej ilości części) odbywa się na tzw. zakładkę (szerokość 1cm) - jedna część wydruku nachodzi na drugą tak, aby dokładnie dopasować do siebie rozcięte elementy grafiki. To, co nas wyróżnia to przede wszystkim najwyżej jakości, ekologiczny druk lateksowy. Materiały eksploatacyjne HP do drukarek lateksowych wykorzystują wodę jako naturalny rozpuszczalnik. Dzięki temu wydruki nie wydzielają szkodliwych toksyn, są bezpieczne dla zdrowia, bezwonne, a jednocześnie wydruki zachowują swoją wyrazistość i płynne przejścia barw, także w dużej rozdzielczości. 

Materiały

Papier lateksowy : papier satynowany, lekko błyszczący, strukturą zbliżony do klasycznej fototapety, gruby i elastyczny. Materiał ten jest bardzo łatwy w aplikacji, wystarczy zwykły klej do tapet. Maksymalna szerokość zadruku 135 cm, fototapety szersze będą łączone z części, dzielimy ją na 2 lub więcej równych elementów. Tapeta będzie zawierać zakładki między brytami 1 cm. 

 

 

Papier lateksowy z aktywnym klejem: tapeta papierowa przeznaczona do tworzenia grafiki naściennej. Nie zawiera PVC dzięki temu ma właściwości oddychające. Tapeta jako jedyna na rynku posiada zaaplikowaną warstwę kleju, przez co jest gotowa do natychmiastowego użycia, nawet przez niewykwalifikowane osoby. Klej aktywuje się przy pomocy wody.

Materiał nadaje się do suchych pomieszczeń. Maksymalna szerokość zadruku 135 cm, fototapety szersze będą łączone z części, dzielimy ją na 2 lub więcej równych elementów. Tapeta będzie zawierać zakładki między brytami 1 cm. 

 

 

Tapeta winylowa na nośniku flizelinowym - to gładka tapeta winylowa na nośniku flizelinowym. Aplikacja tapety na podłoże odbywa się przy użyciu standardowych narzędzi. Maksymalna szerokość zadruku 128 cm. Grafiki powyżej 128 cm szerokości będą łączone z części, dzielimy ją na 2 lub więcej równych elementów.

Tapeta winylowa na nośniku flizelinowym ze strukturą betonu lub płótna-  tepety winylowe na nośniku flizelinowym, przeznaczone do aplikacji na wewnętrznych ścianach za pomocą standardowych narzędzi do aplikacji tapet ( klejem smarujemy tylko powierzchnię ściany). Tapety dedykowane są do wykonania ozdobnego wydruku tuszami lateksowymi lub UV. Produkt zapewniają fotograficzną jakość druku oraz wysoką odporność na promieniowanie UV. Tapety posiadają deklarację użytkowania, atest higieniczny oraz certyfikat trudnopalności. 

 

Tapeta samoprzylepna zmywalna- samoprzylepna tapeta celulozowo-flizelinowa przeznaczona do tworzenia własnych aranżacji wnętrz. Produkt jest samoprzylepny i nie wymaga stosowania zewnętrznego kleju. Zastosowany w tapecie klej akrylowy jest trwale elastyczny i charakteryzuje się wysoką przyczepnością. Tapeta dodatkowo jest pokryta laminatem matowym lub błyszczącym, który chroni wydruk przed zabrudzeniem, wilgocią czy drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Tapeta idealna do pomieszczeń, gdzie występuje ryzyko wilgotności, częstych zabrudzeń tj. kuchnia, łazienka, restauracja, gabinet, korytarz. Maksymalna szerokość zadruku 135 cm, fototapety szersze będą łączone z części, dzielimy ją na 2 lub więcej równych elementów. 

Tapeta samoprzylepna struktura piasku- niezwykle szybka i kreatywna dekoracja ścian z możliwością personalizacji. Na rynek trafiła nowa folia Avery Dennison przeznaczona do grafik ściannych. Teraz projektant może poczuć się swobodnie i tworzyć jeszcze bardziej ambitne wnętrza. Produkty oferują nowe, ciekawe faktury, sprawną i szybką aplikację oraz niezawodność w druku, Materiał umożliwia tworzenie unikalnych, długo- i krótkoterminowych dekoracji ściannych na bazie winylu. Idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach w domowych pomieszczeniach jak i punktach handlu detalicznego. 

 

 Tapeta winylowa drkowana jest pod klejenie na styk, pozstałe tapety będa miały zakładkę. Jesli chcesz aby twoja tapeta została wydrukowaną bez zakładki, dodaj uwagi do zamówienia.  

Wybór grafiki

Grafikę na swoją fototapetę możesz wybrać w dwojaki sposób: możesz wybrać profesjonalne zdjęcie z naszej bazy lub możesz dodać własne zdjęcie, zakładka- dodaj własne zdjęcie - przesłane do druku zdjęcie musi być dobrej jakości (minimum 1 MB), sprawdzimy oczywiście, czy jego jakość jest wystarczająco wysoka, aby wykonać druk obrazu w formacie, który chcesz uzyskać. Załącz zdjęcie i przejdź do kolejnego kroku. Kolory wydrukowanej fototapety wynikają z właściwości i kolorystyki wybranego zdjęcia. Kolorystka wydrukowanej grafiki może odbiegać od zdjęcia widocznego na monitorze, gdyż monitory są skalibrowane w różny sposób i nie zawsze odzwierciedlają kolory właściwe, w jakich zdjęcie zostało wykonane.

Instrukcja montażu