Informacje o nas - fototapeta.com.pl

O nas

Fototapeta.com.pl to nie jest zwykły sklep internetowy z produktami wnętrz, to sklep, który czaruje, spełnia marzenia i przenosi wszędzie tam gdzie tylko zapragniesz być. Z nami możesz obudzić się z głową w chmurach, codziennie chodzić na wyprawy w ulubione góry, pić kawę pośród weneckich uliczek, czytać książkę pod tropikalną palmą. Fototapety zmienią Twoje wnętrze  w niepowtarzalny klimat, miejsce o którym zawsze marzyłeś. Góry, morze, ciepłe kraje, kosmos, starożytnie miasta, spacery po lesie- to wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Fototapety to historia, które inspiruje a przede wszystkich wyraża nas samych. My dzięki fototapetom pomożemy Ci opowiedzieć swoja własną historię. Specjalizujemy się w tworzeniu produktów aranżacji wnętrz. Fototapety, dekory szklane, obrazy na płótnie, magnesy, naklejki to wszystko w jednym miejscu. 60 milionowa baza zdjęć pozwoli na wybór odpowiedniego motywu do aranżacji mieszkania. Dodatkowo możliwość druku z  własnej fotografii sprawia, że produkty są nam bardziej bliskie i sentymentalne a jednocześnie nadają ciepło domu. Jeśli cenisz w sobie oryginalność, nowoczesność, design to nasz sklep jest odpowiedni.  nasze zalety to: Ekologiczny najwyższej jakości druk , 60 mln zdjęć, Szybka realizacja zamówienia, Zawsze dyspozycyjny dział graficzny oraz handlowy, Doświadczony dział montażu zadba o precyzyjny montaż.

Druk Lateksowy - to co nas wyróżnia to przede wszystkim najwyżej jakości, ekologiczny druk lateksowy. Materiały eksploatacyjne HP do drukarek lateksowych wykorzystują wodę jako naturalny rozpuszczalnik. Dzięki temu wydruki nie wydzielają szkodliwych toksyn, są bezpieczne dla zdrowia, bezwonne, jednocześnie wydruki zachowują swoją wyrazistość i płynne przejścia barw, także w dużej rozdzielczości. Dział Graficzny- nasi graficy przelewają słowa w obrazy. W sposób kreatywny stworzą nowy projekt, lub zmodyfikują wybrany obraz aby spełnił oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dział Handlowy odpowie na każde pytanie, rozwieje każdą wątpliwość, aby efekt końcowy był zgodny z Twoim zamówieniem. Krótki terminy realizacji pozwalają na konkurencyjność i nieustanne zwiększanie kręgu klientów, a szeroka gama produktów gwarantuje pewność znalezienia odpowiedniego rozwiązania do Twoich potrzeb.Dział montażu- wyszkolony i doświadczony dział montażystów zadba o precyzyjny montaż zlecenia a także w razie potrzeby zaproponuje dogodny sposób rozwiązania montażu.  
Z nami stworzysz wystrój domu / mieszkania, o jakim zawsze marzyłeś. 

Nasz dział handlowy odpowie na każde pytanie, rozwieje każdą wątpliwość, aby efekt końcowy był zgodny z Twoim zamówieniem. Krótki terminy realizacji pozwalają na konkurencyjność i nieustanne zwiększanie kręgu klientów, a szeroka gama produktów gwarantuje pewność znalezienia odpowiedniego rozwiązania do Twoich potrzeb.

 

KONTAKT

FOTOTAPETA.COM.PL

UL. POLNA 129, HALA 4, 87-100 TORUŃ

GPS +53° 2' 26.23", +18° 38' 43.55"

TEL. 56 653 00 35

duzy@duzyformat.com.pl- BIURO OBSŁUGI KLIENTA

 

FTP.FOTOTAPETA.COM.Pl

JEŚLI NIE POSIADASZ HASŁA, NAPISZ E-MAIL: 

duzy@duzyformat.com.pl

GODZINY OTWARCIA:

8-16 PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK