Druk z twojego zdjęcia

Z Twojego zdjęcia

Wybierz plik
Ładowanie fotografii...
+
-
Wprowadź wymiar
Rodzaj wydruku
Podkład
Laminat
Kadr
-
Kadr
Efekty

Cena przed rabatem: 0zł
Rabat: 0zł
Cena: 0zł
Ilość

Wizualizacje produktu

Fototapety z własnych zdjęć

Oprócz gotowych motywów i grafik dostępnych w naszej bazie, możemy zrealizować dla Ciebie fototapetę z własnych zdjęć. To bardzo oryginalny i modny sposób na niebanalny wystrój wnętrza.

Fototapeta ze zdjęć to idealny sposób by utrwalić wyjątkowe chwile, do których chcesz wracać tak często jak to możliwe. Dzięki nim każde pomieszczenie nabierze osobistego i niepowtarzalnego charakteru.

Romantyczne zdjęcie ślubne, malowniczy pejzaż z wyjątkowej podróży, wyjątkowy portret nowego członka rodziny – to Ty decydujesz, które z tych momentów chcesz utrwalić na dłużej.

Ty wybierz motyw – my zajmiemy się realizacją. Stworzymy fototapetę o dowolnym wymiarze, ze zdjęcia wykonanego Twoim aparatem lub smartfonem. Jest tylko jeden warunek – zdjęcie musi być dobrej jakości (minimum 1 MB). Nasz dział techniczny sprawdzi czy jakość zdjęcia jest wystarczająca by wydrukować fototapetę o wybranym przez Ciebie rozmiarze.

Jak stworzyć fototapetę z własnego zdjęcia

Przejdź do zakładki Własne zdjęcie i załaduj wybraną fotografię. Po załączeniu podaj wymiary fototapety – szerokość i wysokość. Jeśli rozmiar fotografii jest zbyt mały nasz system poinformuje Cię o tym.

Następnie wybierz rodzaj wydruku. Możemy wykonać zarówno fototapetę ze zdjęcia, ale także obraz, szklany dekor, plakat lub naklejkę.

Wybierz rodzaj podkładu – (szczegółowy opis poniżej) i ewentualnie efekty jakie chcesz zastosować.

Zobacz jak fototapeta wygląda w Twoim wnętrzu

Od razu po wybraniu zdjęcia możesz zobaczyć jego wizualizację. Skorzystaj z gotowej aranżacji na stronie lub załaduj zdjęcie swojego wnętrza. Dzięki temu jeszcze przed wydrukiem sprawdzisz jak mniej więcej będzie wyglądał ostateczny efekt.

Pamiętaj, że kolorystyka wydrukowanej grafiki może odbiegać od zdjęcia na monitorze. Wynika to z ich różnej kalibracji, przez co monitory nie zawsze odzwierciedlają właściwe kolory, w jakich zdjęcie zostało wykonane.

Nasze fototapety z własnym zdjęciem możesz wykorzystać dowolnym pomieszczeniu w salonie, kuchni czy sypialni itp. Możemy także wykonać naklejkę na dowolną powierzchnię np. na obudowę laptopa, drzwi czy szafki.

Jak wybrać materiał na fototapetę z własnym zdjęciem

Wybór materiału, z którego ma być wykonana fototapeta jest bardzo istotny. Niektóre pomieszczenia wymagają tapet o określonych parametrach. Jeśli zastanawiasz się jaką fototapetę wybrać do sypialni, jaką do kuchni, a która sprawdzi się w salonie czytaj dalej.

Fototapeta na papierze lateksowym – to papier satynowany, lekki błyszczący, gruby i elastyczny. Strukturą zbliżony jest do klasycznej fototapety. Jej położenie jest bardzo proste. Wystarczy posmarować ją zwykłym klejem do tapet. Fototapety lateksowe mogą mieć maksymalnie 135 cm szerokości zadruku. Jeśli wybierzesz szerszą zostanie ona podzielona na kilka równych elementów.

Fototapeta na papierze lateksowym z aktywnym klejem – tapeta papierowa, posiadająca zaaplikowaną warstwę kleju. Jest gotowa do natychmiastowego użycia. Wystarczy tylko aktywować klej przy pomocy wody. Jej naklejanie jest bardzo proste, poradzą sobie z nim nawet niewykwalifikowane osoby. Ten typ fototapety najlepiej sprawdzi się w pomieszczeniach suchych jak salon, sypialnia czy pokój dziecięcy. Również maksymalna szerokość wydruku wynosi 135 cm.

Fototapeta winylowa na nośniku flizelinowym – tapeta o gładkiej strukturze, bardzo łatwa w montażu. Maksymalna szerokość zadruku wynosi 128 cm.

Fototapeta zmywalna – samoprzylepna tapeta celulozowo-flizelinowa. Nie wymaga stosowania dodatkowego kleju. Posiada klej akrylowy, o bardzo dobrej przyczepności. Fototapeta jest dodatkowo pokryta laminatem (matowym lub błyszczącym), który zapewnia ochronę przed zabrudzeniem. Idealnie sprawdzi się jako fototapeta do kuchni, łazienki oraz do wszystkich pomieszczeń o dużej wilgotności i częstych zabrudzeniach jak restauracje, gabinety itp. Maksymalna szerokość zadruku to 135 cm.

Tapeta winylowa drukowana jest do klejenia na styk. Pozostałe fototapety będą posiadać dodatkową zakładkę. Jeśli chcesz aby Twoja fototapeta ze zdjęcia została wydrukowana bez zakładki – dodaj uwagi podczas składania zamówienia.

W razie jakichkolwiek problemów z wyborem materiału nasz dział techniczny służy pomocą.