Plakat do Przedszkola - W zimowym lesie padające płatki śniegu tworzą na ziemi miękką, białą kołdrę. Świerkowe drzewa,... #1028266619

Ładowanie fotografii...
+
-
© Sawyer0
Wprowadź wymiar
Podkład
Laminat
Kadr
-
Kadr


Szerokość części
1
2
3
4
5
6
7
Efekty

Cena przed rabatem: 0zł
Rabat: 0zł
Cena: 0zł
Ilość

  • W zimowym lesie padające płatki śniegu tworzą na ziemi miękką, białą kołdrę. Świerkowe drzewa, pokryte śniegiem, prezentują się jak z bajki, a ich zielony kolor kontrastuje z bielą.
    od Dopasuj i kup

Informacje szczegółowe

Zastosowanie

Szyby są świetnym rozwiązaniem, które nada Twoim wnętrzom nowoczesność. Najlepsze zastosowanie znajdują w kuchni czy łazience, gdzie jest duża wilgotność oraz możliwości zabrudzenia.  Panel szklany tworzony jest w oparciu o technologię druku UV, czyli bezpośredni druk na szkle. Druk wykonywany jest maszyną wysokiej jakości na tafli szkła od strony, która przylega do ściany. Sprawia to że wydruk jest odporny na ścieranie i przebarwienia i bardzo realistyczny. 

Materiały

Do produkcji dekorów szklanych wykorzystujemy szklo odbarwione optowhite grubości 4 lub 5 mm oraz szkło hartowane grubości 4 mm. Szkło hartowane stosujemy w kuchni w okolicach kuchenki gazowej, przy indukcji nie ma konieczności stosowania szkła hartowanego. 

 

 

Wybór grafiki

Grafikę na szyby możesz wybrać w dwojaki sposób: możesz wybrać profesjonalne zdjęcie z interesującym Cię motywem lub możesz dodać własne zdjęcie- dodaj własne zdjęcie - przesłane do druku zdjęcie musi być dobrej jakości (minimum 1 MB), sprawdzimy oczywiście, czy jego jakość jest wystarczająco wysoka, aby wykonać druk obrazu w formacie, który chcesz uzyskać. Załącz zdjęcie i przejdź do kolejnego kroku. Kolory wydrukowanej grafik wynikają z właściwości i kolorystyki wybranego zdjęcia. Kolorystka wydrukowanej grafiki może odbiegać od zdjęcia widocznego na monitorze, gdyż monitory są skalibrowane w różny sposób i nie zawsze odzwierciedlają kolory właściwe, w jakich zdjęcie zostało wykonane. Przed zakupem przeczytaj regulamin, który umieszczony jest u dołu strony. 

Instrukcja montażu