Ekskluzywna sofa z białej skóry w luksusowym niebieskim apartamencie. #840580119 - Plakat Architektura - Plakat

Plakat Architektura - Ekskluzywna sofa z białej skóry w luksusowym niebieskim apartamencie. #840580119

Ładowanie fotografii...
+
-
© profesja_bielsko
Wprowadź wymiar
Podkład
Laminat
Kadr
-
Kadr
Efekty

Cena przed rabatem: 0zł
Rabat: 0zł
Cena: 0zł
Ilość

  • Ekskluzywna sofa z białej skóry w luksusowym niebieskim apartamencie.
    od Dopasuj i kup

Informacje szczegółowe

Zastosowanie

Plakat jest łatwą w montażu i bardzo powszechną formą reklamy. Nie wymaga specjalnego podłoża, może być naklejony w jakimkolwiek miejscu i powierzchni. Jeśli chcesz zastosować plakaty na zewnątrz, nie ma ku temu przeciwskazań. Plakaty są zadrukowane tuszami odpornymi na czynniki zewnętrzne, nie zniszczą się pod wpływem deszczu, śniegu czy słońca. Świetnie sprawdzają się także we wnętrzach, można je wykorzystać np. do druku zdjęć pamiątkowych czy filmowych plakatów retro.

Materiały

  • kredy błyszczące- papiery kredowane, stosowane do druku cyfrowego, nadają się do druku plakatów w formacie A3, A2, B1, B2
  • papiery matowe- papiery kredowe, stosowane do druku cyfrowego, nadają się do druku plakatów w formacie A3, A2, B1, B2
  • papiery satynowe- papier powlekany warstwą satynową do druku solwentowego, nie jest mocno błyszczący, nadaje wydrukowi głębię. Nadaje się do druku plakatów B1, B2, B0, A1, A2, A0

Plakaty wydrukujemy w każdym formacie, jaki chcesz uzyskać. Najczęściej stosowane formaty to A3, A2, A1, A0, B0, B1, B2. Papier do druku plakatów ma maksymalną szerokość zadruku 158 cm, zatem taką szerokość w jednym kawałku możemy wydrukować, długość bez ograniczeń.

Dzielenie i wykończenie

Każdy wydruk możemy przyciąć do wybranego przez Ciebie formatu. Jeśli plakaty chcesz zastosować do ramek, antyram, najlepszym rozwiązaniem jest docięcie ich do formatu, w którym masz już gotową ramkę. W takim przypadku nie będziesz musiał dodatkowo martwić się o proste i równe docięcie.

Wybór grafiki

Grafikę na swój plakat możesz wybrać w dwojaki sposób: możesz wybrać profesjonalne z interesującym Cię motywem, wykonane w dobrej jakości. Jeśli zdecydujesz się na zdjęcie z naszej oferty wystarczy, że wpiszesz szukane hasło (np. basen, palmy) lub wybierzesz grafikę z podanych przez nas gotowych zdjęć zebranych w grupy. Następnie kliknij na wybrane zdjęcie i przejdź do kolejnego kroku realizacji zamówienia na druk obrazu możesz także dodać własne zdjęcie- dodaj własne zdjęcie - przesłane do druku zdjęcie musi być dobrej jakości (minimum 1 MB), sprawdzimy oczywiście, czy jego jakość jest wystarczająco wysoka, aby wykonać druk obrazu w formacie, który chcesz uzyskać. Załącz zdjęcie i przejdź do kolejnego kroku. Kolory wydrukowanych plakatów wynikają z właściwości i kolorystyki wybranego zdjęcia. Kolorystka wydrukowanej grafiki może odbiegać od zdjęcia widocznego na monitorze, gdyż monitory są skalibrowane w różny sposób i nie zawsze odzwierciedlają kolory właściwe, w jakich zdjęcie zostało wykonane.

Sposób zamówienia

1) Na monitorze zobaczysz podgląd swojego zdjęcia, obok możesz wpisać format, który chcesz uzyskać, a na podglądzie pojawi się dodatkowy prostokąt, który możesz przesuwać i dzięki temu wybrać ze zdjęcia kadr, który Cię najbardziej interesuje. W ten sposób dokładnie zobaczysz, jak będzie wyglądała grafika po wydrukowaniu.
2) Rodzaj produktu- wybierz rozwiązanie, które Cię najbardziej interesuje oraz materiał, spełniający Twoje oczekiwania. Wszystkie produkty oraz materiały zostały opisane w punkcie- materiały.
3) Rodzaj wykończenia- po wybraniu konkretnego produktu pojawi się lista wykończeni odpowiednich dla produktu. Wybierz jedno z nich.
4) Potwierdzenie zamówienia.
5) Zakończenie Twojego zamówienia. Po prawej stronie podane masz jeszcze raz wszystkie informacje, które wcześniej wprowadziłeś, aby wykonać druk obrazu. Po lewej widnieje wybrana przez Ciebie grafika w ramce o podanym przez Ciebie formacie.
6) Wprowadź swoje dane- nazwisko, adres dostawy, mail, numer telefonu oraz wybierz rodzaj płatności. Zobaczysz wówczas łączne koszta (druku, zdjęcia, wykończenia, dostawy). Kiedy zdecydujesz, jak ostatecznie ma wyglądać wydruk i wszystkie dane się zgadzają- potwierdź całe zamówienie. Następuje podsumowanie Twojego zamówienia.
7) Potwierdź nam ich zgodność, a całe zamówienie trafi do realizacji. Otrzymasz maila z potwierdzeniem zamówienia i zostaniesz przeniesiony do strony z płatnościami. Po ich uregulowaniu grafika zostaje przekazana do druku, a po jego zakończeniu ? do wysyłki. Otrzymujesz wówczas potwierdzenie nadania paczki wraz z jej numerem.