Obraz - Nocne niebo SF z sylwetkami gór i bliskimi planetami #46829287

Ładowanie fotografii...
+
-
© maxmitzu
Wprowadź wymiar
Podkład
Laminat
Kadr
Pojedynczy obraz
Dyptyk 1
Dyptyk 2
Dyptyk 3
Tryptyk 1
Tryptyk 2
Tryptyk 3
Czteroczęściowy 1
Czteroczęściowy 2
Kadr
Efekty

Cena przed rabatem: 0zł
Rabat: 0zł
Cena: 0zł
Ilość

Opis zdjęcia


  • Nocne niebo SF z sylwetkami gór i bliskimi planetami
    od Dopasuj i kup

Informacje szczegółowe

Zastosowanie

Obrazy na płótnie- rewelacyjny pomysł na szybką zmianę Twoje wnętrza, świetne rozwiązanie także na prezent. Obrazy na płótnie drukowane są na materiale do złudzenia przypominającym płótno malarskie. Wydruk wygląda jak namalowany, a całość naciągnięta jest na ramę z wysokiej jakości drewna. Obrazy nie wymagają żadnych dodatkowych zabiegów poza miejscem do powieszenia i haczykiem. Zamawiając u nas obraz na płótnie otrzymujesz piękny, gotowy do powieszenia wydruk, na którym możesz umieścić np. rodzinne zdjęcie. W przypadku obrazów w opcjach wykończenia możesz wybrać naciągnięcie na ramę lub docięcie do formatu jeśli masz własne miejsce lub inny pomysł na zastosowanie wydruku na płótnie.

Materiały

Canvas - rewelacyjnie odwzorowuje strukturę płótna malarskiego, co sprawia, że wydrukowana grafika wygląda jak namalowana. Canvas jest materiałem bardzo grubym, opartym na prawdziwej bawełnie, przez co tusze nie wsiąkają w jego powierzchnię, a zatrzymują się na niej, dając piękne nasycenie kolorów i głębi. Głęboki splot oraz wygląd materiału sprawia iż przypomina naturalne płótno, dzięki czemu można używać go do druku reprodukcji, obrazów itp. Zamawiając u nas obraz otrzymujesz piękny, gotowy do powieszenia wydruk ze swojego zdjęcia lub z naszej bazy obrazów.

Maksymalna szerokość zadruku to 135 cm. 

Dzielenie i wykończenie

Wybór grafiki

Grafikę na swój obraz możesz wybrać w dwojaki sposób: możesz wybrać profesjonalne zdjęcie  z interesującym Cię motywem z naszej bazy lub możesz dodać własne zdjęcie, zakładka-  stwórz własny obraz - przesłane do druku zdjęcie musi być dobrej jakości (minimum 1 MB), sprawdzimy oczywiście, czy jego jakość jest wystarczająco wysoka, aby wykonać druk w formacie, który chcesz uzyskać. Załącz zdjęcie i przejdź do kolejnego kroku. Kolory wydrukowanego obrazu wynikają z właściwości i kolorystyki wybranego zdjęcia. Kolorystka wydrukowanej grafiki może odbiegać od zdjęcia widocznego na monitorze, gdyż monitory są skalibrowane w różny sposób i nie zawsze odzwierciedlają kolory właściwe, w jakich zdjęcie zostało wykonane.