Naklejka - Lovatnet Lake views around Geiranger, in Norway #283713969

Ładowanie fotografii...
+
-
© pierrick
Wprowadź wymiar
Podkład
Laminat
Kadr
-
Kadr
Efekty

Cena przed rabatem: 0zł
Rabat: 0zł
Cena: 0zł
Ilość

Informacje szczegółowe

Zastosowanie:

Naklejki wykonane na folii samoprzylepnej diametralnie odmienią Twoje wnętrze. Zastosowanie takiego materiału jest bardzo szerokie możesz okleić drzwi, które straciły swój kolor, meble, które chcesz odświeżyć, szyby, półki, sprzęty jak lodówka, wszelkiego rodzaju gładkie powierzchnie. Sprawdź nasze realizacje, a zobaczysz, jak naklejka może zmienić się Twoje mieszkanie czy biuro. 

Materiały:

Folia samoprzylepna: materiał występujący w wersji matowej, błyszczącej oraz bezbarwnej, posiadający od razu warstwę kleju. Świetnie trzyma się podłoża. Klej pokryty jest warstwą papieru kredowego, który należy przed aplikacją usunąć. Folia samoprzylepna nadaje się na powierzchnie gładkie: drzwi, szafy, podłogi, szyby, lustra, witryny itp. Maksymalna szerokość zadruku 158 cm. Grafiki powyżej 158 cm szerokości będą łączone z części, dzielimy ją na 2 lub więcej równych elementów, które sa przygotowane do klejenia na zakładkę 

 

Każdą naklejkę dodatkowo możemy pokryć laminatem matowym lub błyszczącym, który chroni wydruk przed zabrudzeniem, wilgocią czy drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi. 

Grafika:

Grafikę na swoją fototapetę możesz wybrać w dwojaki sposób: możesz wybrać profesjonalne zdjęcie  z interesującym Cię motywem z naszej bazy lub możesz dodać własne zdjęcie, zakładka-  stwórz własny obraz - przesłane do druku zdjęcie musi być dobrej jakości (minimum 1 MB), sprawdzimy oczywiście, czy jego jakość jest wystarczająco wysoka, aby wykonać druk w formacie, który chcesz uzyskać. Załącz zdjęcie i przejdź do kolejnego kroku. Kolory wydrukowanej fototapety wynikają z właściwości i kolorystyki wybranego zdjęcia. Kolorystka wydrukowanej grafiki może odbiegać od zdjęcia widocznego na monitorze, gdyż monitory są skalibrowane w różny sposób i nie zawsze odzwierciedlają kolory właściwe, w jakich zdjęcie zostało wykonane.

Instrukcja montażu